Jednoduchý způsob jak získat lásku, přátele i peníze

Lidé se chtějí/potřebují seznamovat jen ze tří důvodů:
1. Rozšiřují svůj okruh klientů, zákazníků, spolupracovníků, aby vydělávali více peněz.
2. Chtějí mít více přátel nebo si najít nové přátele, aby žili pestřejší, zábavnější a plnější život.
3. Hledají životního partnera.

Pokud se naučíte seznamovat kdekoliv a mluvit s kýmkoliv, pokud budete vědět, kde potkat lidi, které hledáte a budete-li s nimi umět navázat vztah, získáte dovednost, která zásadním způsobem změní a obohatí váš život.
Je stejně důležité to, kolik lidé znáte vy i kolik lidí zná vás.
Budete-li aktivně navazovat přátelství, budovat je a pečovat o ně, usnadníte si život. Vždy budete mít na telefonu člověka, který vám dokáže s něčím poradit, pomoci, dát doporučení a podobně. Lidé jsou to největší bohatství. A vaše bohatství jsou vztahy, které máte.
Díky svým seznamovacím a komunikačním schopnostem získáváte přehled, informace, vliv a moc.
Obecně jsou lidé mnohem milejší a vstřícnější ke svým známým, k někomu, koho znají byť jen letmo, než k neznámému člověku, který jim nic neříká. Uvedu úplně jednoduchý příklad.

Někdo do vás na ulici omylem strčí. Jak zareagujete? Jak zareaguje většina lidí?

Většina se otočí , budou se mračit, bude jim to vadit, možná někdo řekne: „Hej! Co je?“ nebo „Dávejte pozor!“ nebo „To tak spěcháš nebo co?“. Někteří spíše pro společenskou přijatelnost zabručí na případnou omluvu nešiky něco jako “…nic se nestalo.”

A teď si představte, co se stane v tu samou situaci, ale když se otočíte a ten, kdo do vás strčil, bude někdo, koho znáte, kdo se k vám obvykle chová mile. „Jé, ahoj! Co tu děláš?“ nebo „Á, dobrý den.“. Zamračený výraz se změní v úsměv. Situace bude úplně jiná.

A to je jen malý prostý příklad, který nehraje v životě žádnou roli. Co teprve, když o něco jde?! Tam se vám velmi hodí, aby vás lidé znali. A jestli vás doposud neznají, tak si z nich kamarády uděláte. Je to jednoduché! (Mimochodem i taková srážka na ulici nebo šlápnutí na nohu se dá proměnit v seznámení.)
Když se seznamujete, každý den se rozšiřuje okruh lidí, kteří obohacují a zkrášlují váš život a vy jejich!

FBkomenty

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.