Můj tým

Michal Dušek

designér, grafik, programátor, kodér, vývojář...

Už se vám někdy stalo, že jste měli před očima vizi, jak by mělo něco vypadat, ale nebyli jste schopni to sami nakreslit nebo vytvořit? I když jste se sebevíc snažili popsat, jak byste si danou věc představovali, nedařilo se myšlenku předat tak, aby vaše přání bylo uspokojeno, aby to bylo to, co jste si představovali, to jak jste to chtěli? Hledali jste člověka s fantazií, který sdílí vaši vizi, který je dostatečně empatický, aby se ztotožnil s vaší představou a přáním, aby vás pochopil a dal do společné práce ze sebe to nejlepší? Týmového hráče, který má nápady, jak věci vylepšit, jak udělat něco nově, výjimečně a vtipně?

Od chvíle, kdy jsem začala spolupracovat s Michalem, už tyto věci nemusím řešit. Jeho grafické návrhy a nápady, jak něco technologicky vyřešit, vždy předčí moje očekávání. Našla jsem vzácného přítele a člověka, který je profík ve svém oboru a možná ani sám ještě netuší, čeho všeho je schopen.

Co tedy Michal dělá? Co tvořil?

Naprostou většinu grafiky na mých webech. Všechny pracovní sešity (které také doplnil po obsahové stránce), všechny mé eBooky, grafiku do videí, stará se o aktualizace systémů, vytvořil systém na automatickou personifikaci knih a sešitů, vytvořil členské sekce našich webů a jejich vzájemnou propojenost, pracuje na automatizacích prodejních a informačních systémů, společně se mnou dává webům řád tak, aby to pro vás mělo smysl. Já tvořím obsah. Ale všechno to, co vidíte, je Michalova práce...

Jiří Strnad

kameraman, zvukař a střihač

Jak velcí kamarádi jste s kamerou? I když patřím mezi lidi, kteří se kamery nebojí, není to záruka dobrého výsledku. Natočit video, které bude diváka bavit a udrží jeho pozornost, i když jde převážně o mluvené slovo, je práce pro profesionála. Forma videa buď sdělovaný obsah zabije nebo vykouzlí zážitek, který se skutečně dotkne divákova srdce.

Já se díky Jirkovi do natáčení doslova zamilovala. Spolupráce s kreativním člověkem, který má léta praxe, je neuvěřitelný zážitek. Viděla jsem, jak u práce přemýšlí, navrhuje zlepšení a dodává člověku potřebnou sebedůvěru. Díky jeho přístupu jsem si natáčení nejen užila, ale dokázal ze mně dostat to nejlepší. Navíc nám šla práce neuvěřitelně rychle. Žádné zbytečné záběry nebo přetáčení, kdy se opakováním textu zcela vyčerpáte. S upřímnou radostí a nadšením se těším na další videa, ve kterých Jirka dokáže přenést báječnou atmosféru z natáčení až k vám domů.

Co Jirka dělá? Co pro mě tvořil?

Jiří je v první řadě profesionální kameraman. Vytvořil videa pro Seznámit se je snadné a pomáhal nám tvořit i další videa ve Škole seznamování.

David Strnad

specialista a odborník na videomarketing, infopodnikání, tvůrce obchodních strategií

Když má člověk vizi, je lepší, když na to není sám. Mám-li k vám být naprosto upřímná, musím se přiznat, že bych se neodvážila jít za svými sny, kdybych vedle sebe neměla někoho, kdo mě podrží. Představte si člověka, který se nadchne tím, co všechno byste mohli dokázat a dokonale promyslí, naplánuje, doladí a rozpohybuje věci tak, aby efektivně fungovaly.

David je neobyčejný člověk, který inspiroval a vedl stovky lidí. Z počátku jsem měla (stejně jako každý koho znám) pocit, že David je jak z jiné planety. Ti, kteří si dají tu práci ho skutečně poznat, pochopí, jaké neuvěřitelné bohatství a potenciál v sobě skrývá. Kolik se od něj můžeme naučit. Motivoval mě k práci, sám mi byl tím nejlepším příkladem a díky svému charakteru získal i moje srdce. Naše štěstí, láska a život jsou výsledkem aktivního seznamování, které si přejeme naučit i vás, protože víme, že tato cenná dovednost zlepší váš život. Díky Davidově inspiraci ke mně přicházejí úžasné nápady, naše vize nabírá na hloubce a kdo ví, kde se to zastaví.

Co David dělá? Kde je vidět jeho práce?

V první řadě...

Olga Strnadová

autorka nejstahovanějšího eBooku v ČR a SR,
lektorka,
autorka vzdělávacích programů,
autorka několika knih,
team leader,
... a také trojnásobná maminka 🙂

Kdo je Olga? Můj příběh...

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články