Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?

Určitě už jste v životě četli, zkusili a praktikovali mnoho méně či více užitečných rad o tom, jak zlepšit svůj život, vydělat více peněz, zlepšit svoje vztahy, zdraví, návyky. Prosím, odpovězte si nyní upřímně: „Odpovídá vaše současná situace vašim očekáváním a slibům, které jste od lidí dostali? Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?“
Pokud je vaše odpověď ano, pak čtěte dál, protože můžete být užiteční. Odpovídá-li vaše srdce i mysl „ne“, pak čtěte velmi pozorně!
Proč jste neuspěli? Proč všechno nejde tak hladce, jako jsme to viděli například ve filmu Tajemství? Protože stále narážíte na největší překážku na cestě za úspěchem, na největšího nepřítele, který vás blokuje v prosperitě a tím jste vy sami respektive je tím vaše podvědomí. V podvědomí je VŠECHNO, co jsme kdy zažili, slyšeli, viděli, cítili, na co jsme sahali. Jsou tam všechny naše zkušenosti, zážitky, vše co jsme kdy věděli, co jsme se kdy naučili, jen se k těm informacím neumíme dostat. Potenciál našeho mozku dokážeme využívat jen z velmi malé části.
Myslíme si, že zapomínáme. Ve skutečnoti ty informace se z mozku nevypaří, jsou tam, jen jsme k nim takzvaně ztratili cestu. Neumíme je najít. (Znáte ten pocit, kdy si nemůžete vybavit nějaké anglické slovíčko. Vy víte, že ho víte, ale přitom ho nevíte? )
To je důvod proč, když si osvojujeme nové vědomosti, návyky, vzorce myšlení, chování, často nejsme efektivní. Naše staré návyky nás přemáhají a my svádíme obrovské vnitřní souboje. Bojujeme sami se svojí myslí a už jenom tím vzniká nesoulad, který nás nedovede k úspěchu. Je vědecky prokázáno, že při střetu našeho vědomí a podvědomí, vyhraje vždy podvědomí.

Všechny kurzy, kterými jste prošli, ať byly sebelepší a nabízely skutečnou hodnotu a kvalitu, jste absolvovali v bdělém stavu takzvané hladině beta. Jenže naše podvědomí, náš „autopilot“ se programuje v nižší hladině mozku a tou je takzvaná „alfa“. Jen když se dostaneme na hlubinu našeho podvědomí, můžeme měnit, přeprogramovávat, uzdravovat a efektivně vytvářet nové podvědomé programy.
Existuje vědecká již přes 70 let prověřená metoda, při které pracujete se svým mozkem v hladině alfa. Můžete se naučit a praktikovat jednoduché relaxační techniky, kde vy sami se dokážete „podívat“ do svého podvědomí a sami měníte to, co potřebujete (ať to jsou vaše bloky ohledně vztahů, sebevědomí, financí, zdraví atd.).

Video Jako je zdravé a žádoucí starat se o své tělo, správně jíst a udržovat se v kondici pravidelným cvičením, tak stejně žádoucí je trénovat a pracovat se svým mozkem, očišťovat ho a procvičovat. A tím nemyslím luštění sudoku, ale skutečné propracované mentální cvičení, které vám pomůže zlepšit i vaše učení, zapamatování si nových věcí (například, když se učíte cizí jazyk), tak také vaše zdraví, zefektivnit komunikaci a tím zlepšit vztahy, odblokovat předsudky k penězům (jejich získávání, vlastnění a zacházení s nimi) a mnoho a mnoho dalšího.ebookkestazeni
A už jste do sebe investovali hodně nebo stojíte před prvním rozhodnutím začít s osobním rozvojem, rozhodně se podívejte na video ZDE

Zde získáte bezplatně ebook, ve kterém se dozvíte jak se zabavit stresu a přístup od online mini video kurzu, kde získáte dva nástroje pro úspěch v životě, jak uskutečňovat svá přání, zbavit se stresu a řídit vlastní život.

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.