Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?

Určitě už jste v životě četli, zkusili a praktikovali mnoho méně či více užitečných rad o tom, jak zlepšit svůj život, vydělat více peněz, zlepšit svoje vztahy, zdraví, návyky…

Prosím, odpovězte si nyní upřímně: „Odpovídá vaše současná situace očekáváním a slibům, které jste dostali? Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?“

Pokud je vaše odpověď ano, pak čtěte dál, protože můžete být pro druhé velmi užiteční.

Odpovídá-li vaše srdce i mysl „ne“, pak čtěte velmi pozorně!

Proč jste neuspěli? Proč všechno nejde tak hladce, jako jsme to viděli například ve filmu Tajemství? Protože stále narážíte na největší překážku na cestě za úspěchem, na největšího nepřítele, který vás blokuje v prosperitě a tím jste vy sami respektive je tím vaše podvědomí. V podvědomí je VŠECHNO, co jsme kdy zažili, slyšeli, viděli, cítili, na co jsme sahali. Jsou tam všechny naše zkušenosti, zážitky, vše co jsme kdy věděli, co jsme se kdy naučili, jen se k těm informacím neumíme dostat. Potenciál našeho mozku dokážeme využívat jen z velmi malé části.
Myslíme si, že zapomínáme. Ve skutečnoti ty informace se z mozku nevypaří, jsou tam, jen jsme k nim takzvaně ztratili cestu. Neumíme je najít. (Znáte ten pocit, kdy si nemůžete vybavit nějaké anglické slovíčko. Vy víte, že ho víte, ale přitom ho nevíte? )
To je důvod proč, když si osvojujeme nové vědomosti, návyky, vzorce myšlení, chování, často nejsme efektivní. Naše staré návyky nás přemáhají a my svádíme obrovské vnitřní souboje. Bojujeme sami se svojí myslí a už jenom tím vzniká nesoulad, který nás nedovede k úspěchu. Je vědecky prokázáno, že při střetu našeho vědomí a podvědomí, vyhraje vždy podvědomí.

Našeho „autopilota“ není lehké přeprogramovat. Dá to práci. Jen když se dostaneme na hlubinu až k našemu podvědomí, můžeme měnit, přeprogramovávat, uzdravovat a efektivně vytvářet nové programy. Jako je zdravé a žádoucí starat se o své tělo, správně jíst a udržovat se v kondici pravidelným cvičením, tak stejně žádoucí je trénovat a pracovat s celou svojí bytostí, s emocemi, myslí i duší.

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.