Jak používáte svůj šestý smysl vy?

Už jste při rozhodvání cítili takový ten zvláštní pocit (příjemný nebo nepříjemný)? Jako by vám něco uvnitř říkalo ANO nebo NE. Poslechli jste ten hlas?

Často neumíme takové rozhodnutí nijak zdůvodnit. Možná právě proto tak často neposlechneme a nakonec říkáme něco ve smyslu: “Já jsem cítil, že to nebude ono! Měl jsem poslechnout”

man-96587_640Už jste zažili co se stane, když poslechnete ten zvláštní pocit? Když vás ten zvláštní pocit přivede na správné místo ve správný čas? Nebo vás naopak zastaví a zachrání vám tak život?

Každý z nás to prožívá. Někteří tomu říkají předtucha jiní šestý smysl. Obecně se dá říci, že již dávno jsme přestali naslouchat své intuici. Od malička se učíme spoléhat na 5 vysvětlitelných smyslů. Intuice se pro nás stala něčím tajemným. Možná proto statistiky říkají, že většinou uděláme jen 1 správné rozhodnutí z 5.

Jaké by to bylo, kdybychom se mohli vždy rozhodnout správně? I 4 správná rozhodnutí z 5, by výrazně změnilá náš život. Právě teď můžete poznat svojí intuici.

Díky TRÉNINKU INTUICE můžete objevit odpovědi na na své životně důležité otázky. Naučíte se naslouchat svému “šestému smyslu”. Častěji budete na správném místě ve správný čas. Lépe a snadněji se budete rozhodovat v každé situaci. … PODROBNÉ INFORMACE NAJDETE ZDE

Co jsou pro vás životně důležité otázky? To nevím! Vím jen, že každý z nás má ve svém životě otázky, na které hledá odpovědi. Né vždy si je uvědomujeme. Na co hledáte právě teď odpovědi? Jaká informace by změnila váš život?

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Jsem autorem Video klíč k úspěchu, kde pomáháme nejenom podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.