Všechny příspěvky od David M Strnad

Nekonečný seznam prospektů

Nekonečný seznam prospektů

Jste networker, finanční poradce nebo …? To znamená, že budujete svoji síť spolupracovníků nebo zákazníků nebo dokonce obojí.
Všichni jsme v networku, ať děláme cokoliv. V prodeji, službách i osobním životě nejlépe funguje doporučení známý známému. Když jste například spolupracovník v nějaké MLM firmě nebo finanční poradce, pak svoji síť potřebujete vytvářet pravidelně a efektivně.
Většinou lidé neuspějí právě proto, že nedokáží vytvořit fungující tým, síť spolupracovníků a stálých zákazníků.
Jedno z klíčových pravidel úspěchu každého obchodníka říká: „Přidávejte na svůj seznam prospektů, potencionálních zákazníků,… 20 nových kontaktů týdně.“
Když tuhle větu řeknete nováčkovi a nevysvětlíte a neukážete mu, jak to má udělat, bude akorát zmatený a vyděšený. Dříve nebo později dospěje na konec seznamu potencionálních spolupracovníků nebo zákazníků, který si na začátku napsal (opsal ze svého telefonu).
Člověk, který má seznam čítající 500 jmen, začíná být u čísla 399 nervózní. V pozvání na schůzku nebo při prezentaci tlačí na pilu. Je pod tlakem a tak přichází nejen o vztahy, ale i o peníze.
Když naučíte nového kolegu efektivně kontaktovat kohokoliv a kdekoliv, budete mít v týmu sebevědomého, ostříleného hráče se správným postojem a nikdy nekončícím seznamem. Člověk, který umí konverzovat s kýmkoliv při jakékoliv příležitosti a navázat si vztah s lidmi je pro váš byznys klíčový.

Tyto dovednosti musí zvládat každý obchodník, který chce být úspěšný. Pokud přemýšlíte, jak zlepšit komunikační a seznamovací dovednosti ve vašem týmu, podívejte se na Školu seznamování. Cílem je zvýšit vaší společenskou přitažlivost, důvěryhodnost, sebevědomí a pomoci vám efektivně a bez stresu kontaktovat nové prospekty. Stáhněte si bezplatně jednoduchý návod.

tlacitko-stahnetesipremiovydokument-2

Kdo ovlivňuje náš úspěch?

Kdo ovlivňuje náš úspěch?

Filip Wybraniec se zeptal autorky Školy seznamování za Vás. Jak seznamování ovlivňuje náš úspěch? Co stojí za vytvořením Školy seznamování? Jaké má Olga zkušenosti a co radí?

[button mode=”link” href=”http://testdovednosti.cz”]Test dovedností[/button] [button mode=”heart” href=”http://skolaseznamovani.cz”]Škola seznamování[/button][button mode=”down” href=”http://seznamitsejesnadne.cz”]eBook ZDARMA[/button]

Je opravdu jedno s kým a za kolik?

Je opravdu jedno s kým a za kolik?

Využíváte i vy tajemnou sílu video marketingu?
Video má obrovskou moc, důkazem toho je televize. Nemusíte být hollywoodská hvězda, přesto video může sloužit i Vám a vydělávat Vám peníze! Díky internetu za Vás video pracuje, i když spíte, jíte nebo venčíte psa. Video Vás dokáže “přenést” k Vašim zákazníkům přímo do kanceláře nebo obýváku. Číst dál

Rozhovor s Jitkou Sedláčkovou aneb dárek pro Vás

Rozhovor s Jitkou Sedláčkovou aneb dárek pro Vás

Při rozhovoru s Jitkou Sedláčkovou, autorkou Akademie rétoriky, jsem se rozhodla dát dárek lidem, kteří vstoupí do Akademie rétoriky a následně také do kurzu Akademie rétoriky. Uveďte svůj email pod videem a klikněte na tlačítko “Přejít do Akademie rétoriky”. V takovém případě dárek zašlu 31. den Vaší účasti v kurzu.

a klikni napiš svůj email
logo Prosím, použijte emailovou adresu, kterou pravidelně kontrolujete, aby vám všechny informace skutečně přišly. Vaše údaje budou v bezpečí u SmartEmailing.cz, nikdy nebudou prodány ani sdíleny. SPAM také netolerujeme.

Umění vládnout slovem

Jak říká Jitka Sedláčková, rétorika je řečí našeho mozku. Je to dovednost, které je možné se naučit. Je to umění komunikovat v každé situaci. V její Akademii rétoriky, která za pár dnů naplno otevře své brány, získáte:

 • 10+1 kroků, které dokreslí a znásobí Vaši osobnost a jedinečnost.
 • Vytvoříte si lepší vztahy se svým okolím.
 • Budete jasně a přesvědčivě sdělovat své myšlenky a idey.
 • Pochopíte, jak reaguje tělo na určitá slova. Naučíte se mu naslouchat.
 • Dobře mířená řeč se stane Vaší přirozenou součástí
 • Získáte výhodu správné volby slov a otázek.
 • Prezentace Vaší osoby bude přesvědčivá a účinná.
 • Zlepšíte komunikaci s týmem nebo masou lidí.
 • Zvolíte správnou strategii a zvládnete každou diskuzi.
 • Stanete se vzorem pro druhé a vynikajícím rétorem.
 • Umění mluvit k lidem se stane Vaší přidanou hodnotou.

Dárek k účasti do kurzu rétoriky

kdyzchcesvic-300pxAkademie rétoriky mě natolik zaujala, že se jí zúčastním jako student. Navíc pro každého, kdo zde vyplní svůj fungující email a klikne na tlačítko, aby se dostal do Akademie rétoriky, mám dárek. Jsem přesvědčená, že každý kdo se zajímá o sebevzdělávání si dárek zaslouží. Rozhodla jsem se proto dát dárek v hodnotě 850,- Kč každému, kdo se skrze formulář uvedený výše přidá do Akademie rétoriky a následně se pustí i do kurzu rétoriky. A to v podobě eBooku “Když chceš víc… aneb Navazování kontaktů zlepšuje život”, který bude již brzy v prodeji.

V tuto chvíli jsou připravená již 4 úžasná videa, která mě přesvědčila o kvalitě výuky. A rozhovorem nad kávou a setkáním s Jitkou jsem se bezpečně ujistila o správnosti mého rozhodnutí.

Dárek zašlu 31. den Vaší účasti v kurzu rétoriky. V té době bude víc než jasné, že to myslíte se svým sebevzděláváním vážně.

Co Vám přinese kniha Když chceš víc…aneb Navazování kontaktů zlepšuje život?

Možná znáte free video eBook “Seznámit se je snadné aneb Udělejte si z lidí přátele”. Ebook “Když chceš víc… aneb Navazování kontaktů zlepšuje život”, Vám pomůže získat potřebné dovednosti pro dobrou situační komunikaci a navazování kontaktů – ať už pro Vaše podnikání, obchod nebo budování nových přátelství a vztahů. Ebook je doplněn o bonusy a videa s praktickými ukázkami a radami.

Ebook Vám pomůže navazovat obchodní vztahy se správnými lidmi, kteří budou nadšení z Vaší komunikace i Vašich služeb nebo zboží. Pomůže Vám také navazovat nové přátelské vztahy, se kterými si budete užívat život po všech stránkách.

FBkomenty

3 jednoduché věci, které změní váš život k lepšímu

3 jednoduché věci, které změní váš život k lepšímu

Vztahy rostou nebo uvadají nic mezi tím. První přátelství, na kterém bychom měli pracovat, je vztah sám se sebou. My sami jsme člověk, před kterým se neschováme, kterému neutečeme a se kterým musíme prožít celý život.

Jestliže je pro nás těžké hrát týmovou hru, radovat se z úspěchů druhých, dělit se o chválu, potřebujeme nejprve zlepšit vztah sami k sobě.

Dosažení vnitřní jistoty, velkorysosti, emocionální vyrovnanosti, zodpovědnosti za svůj život, stanovení si, kdo jsem a kam se chci dostat, je cesta – proces, který potřebuje svůj čas. Samozřejmě jeden článek nám nedá návod na život a ani ho za nás nevyřeší, ale pokusím se ukázat oblasti a způsoby, které by měly pomoci, na které je dobré se zaměřit.

„Chceme-li od života víc, potřebujeme podstatně nový způsob myšlení.“ Olga Strnadová

Buďme aktivní! Pokud se nám něco nelíbí nebo bychom určitou věc rádi změnili, nemluvme o tom, ale začněme to dělat. Nečekejme, že se někdo objeví, vyřeší to, udělá to, a my budeme mít prospěch pouze z toho, že nečině přihlížíme. Staňme se aktivními iniciátory!

Nežli můžeme působit na ostatní, musíme zvládnout sami sebe. Pokud chceme ve svém životě něco změnit, musíme začít u sebe, ne u svých rodičů, partnera, dětí, přátel nebo kolegů. Pokud chceme dosáhnout výsledků, po kterých toužíme, musíme na sobě začít pracovat. Například, když se nevykašleme na určitý slib, který jsme si dali, získáme pocit, že máme svůj život pod kontrolou.

Je důležité mít rád sám sebe, dopřát si nějaké soukromé potěšení, udělat to, co bude nejlepší pro mě, ale často lidé utíkají k věcem a aktivitám, které nepřináší užitek jim ani nikomu jinému. Albert Einstein jednou řekl: „Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ Já s tímto jeho výrokem velmi souzním. Dělejme dobré skutky a nemysleme jen sami na sebe, ale zároveň na sebe berme ohledy. Chovejme se čestně. Využívejme svých talentů, rozvíjejme své vlohy.

Pěkná teorie, že? Takže hurá do praxe!

1. Pět dní po sobě vstaňte z postele o 15 minut dřív, než jste zvyklí a využijte tento čas pro sebe (začněte číst nějakou zajímavou knihu, kterou už dlouho odkládáte, zacvičte si a přestaňte si říkat: „až budu mít čas“, připravte si zdravou snídani, představte si, jaký budete mít skvělý den, napište partnerovi milý vzkaz a přilepte ho na ledničku, cokoliv, co uznáte za vhodné).

2. Udělejte pět dní po sobě nějaký dobrý skutek (pusťte někoho sednout v tramvaji, uvařte kolegům ráno kávu, dejte drobné bezdomovci, pochvalte někoho, popřejte mu krásný den…).

3. Udělejte něco, co si už přejete udělat hodně dlouho, ale stále to odkládáte, buď proto, že nemáte čas nebo proto, že je to pro vás nějakým způsobem nepohodlné a musíte se k tomu přemáhat. (zavolat tchyni, jít si zaběhat, vyžehlit koš prádla, který na vás už týden čeká apod.). Naplánujte si konkrétní den a čas a dodržte svůj slib.

Šokující způsoby manipulace, jak se bránit?

Kontroverzní, dvojsečné a zakázané téma, které na nás nenápadně útočí každý den.

Rádi si o sobě myslíme, že jsme svobodní, že dokážeme nezávisle uvažovat. Televize, noviny a naše okolí na nás nemá žádný zásadní vliv. Přeci máme zdravý rozum nebo snad ne?

Jelikož už žiji 10 let bez televize, jsem velmi citlivá a vnímavá ke všem zprávám, reklamám a pořadům, které mám občas příležitost vidět. Znovu a znovu mě nepřestává šokovat, jaké zakázané manipulativní techniky na lidi denně vyskakují, když zapnou tento mocný přístroj.

Samozřejmě se výše popsaná situace netýká pouze televize, ale také dalších médií internetu nevyjímaje. Lidé někdy s vidinou zisku klesnou k neetickému jednání a řada málo informovaných lidí se potom nechá strhnout něčím, co pro ně ve skutečnosti nemá žádný přínos. Ovšem není manipulace jako manipulace. Manipulace je v podstatě každá komunikace. Záleží pouze na manipulátorovi a jeho záměrech.

Proto jsem se rozhodla napsat alespoň krátký článek, ve kterém se s vámi podělím o některé neetické techniky, se kterými jsem se měla možnost setkat. Myslím si, že bychom se měli naučit lépe rozeznávat skutečné služby a produkty, které vychází z opravdové touhy pomáhat, oproti službám a produktům, které mají hlavně vynést peníze autorům nebo výrobcům.

Způsoby, které jsou za hranicemi slušnosti, můžeme dosáhnout krátkodobě svých cílů, ale také se dlouhodobě znemožnit. Dokud je tato znalost slov přístupná jen hrstce lidí, kteří se jí zabývají, potom se většina z nás nemůže proti zneužití této dovednosti efektivně bránit.

Na co jsem si začala dávat pozor aneb Po ovoci poznáš strom

Přihlásila jsem se do programu, kde mi následně začaly chodit pravidelné emaily s informacemi. To je v pořádku. Sama jsem se přihlásila a je zde možnost se kdykoliv odhlásit. Tuto možnost jsem po pár měsících využila. Proč? Obsah emailů, které mi chodily, byl negativní, plný bolesti a trápení. Ano, na konci nabízel řešení: Vstupte mezi nás, zaplaťte nám a my vám pomůžeme. Ačkoliv jsem tyto emaily pořádně nikdy nepřečetla, stačily jejich názvy a pár zvýrazněných vět, které mě podvědomě ovlivňovaly. Všimla jsem si, že najednou se u mně dostavily bolesti, kterými jsem nikdy před tím netrpěla. Moje podvědomí začalo věřit, že věci jsou takové, jak mi bylo předkládáno. Přitom se stačilo jen odhlásit z odběru těchto „rad“ a po pár týdnech, kdy jsem nezahlcovala hlavu nesmysly, bolesti zmizely.

Dále jsem se setkala s prodejním emailem, který mi nabízel určitý typ služeb a v jeho obsahu stálo něco takového: „Můžete to zkoušet sami a bude vám to trvat 25 let, anebo si koupíte náš… a za pár týdnů zvládnete…“. Vážně?!

V jiných jsem se dozvěděla, že bez jejich konkrétních služeb nejsem dost žena nebo nepoznám sebe samu, nezbohatnu, nezvládnu to a tamto…

Začala jsem pozorně zkoumat, kdo mi co nabízí a jakým způsobem. Jakou má ten který projekt vizi? S čím mi může pomoci? Co je jeho skutečným záměrem? Jestli má sloužit lidem, co přinese mně konkrétně či zda nemá pouze vynést peníze „tvůrcům“.

Je v pořádku, když si někdo nechá zaplatit za skutečnou kvalitní službu. Podmínkou je, aby každý dobrý projekt přinesl užitek a skutečně pomáhal.

Znám desítky lidí, kteří se zúčastnili některých programů a hned říkali: „To byla moje nejlepší životní investice.“ Jenže čas teprve prověří skutečnou kvalitu poskytnutých služeb. Bohužel s jistým odstupem museli někteří mí přátelé zkonstatovat, že nevidí výsledky.

Proto buďme opatrní na to, co čteme, čím se obklopujeme. Nenechme se opít rohlíkem. Vaše hlava není odpadkový koš!

Já sama fandím určitým programům a projektům. Nevěřím, že jsou dobré, já vím, že jsou dobré. Přinášejí výsledky. Nesou vizi a užitek. Pokud jste dočetli až sem, přeji Vám správné rozhodnutí, ať najdete skutečně to, co hledáte a ne jen pozlátko, které v praxi ztratí svou zář.