15 centimetrů ke štěstí stačí

Můžete být úspěšnější…

  • když o sobě pochybujete?
  • když se necháte ovládat minulostí?
  • když máte na někoho vztek?
  • když se podíváte okolo sebe a vidíte, že vaše peníze, vztahy nebo zdraví stojí za… ?

Jaký je rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem? Záleží na tom, jak umíme využít těch 15 centimetrů, které máme mezi ušima.

Jaké by to bylo, kdybyste uměli svou mysl lépe nasměrovat, ve stresu se hodit do pohody a začít přemýšlet jasněji? Jaké by to bylo umět vždy najít to nejlepší řešení?
Vy víte, co máte dělat. Víte, že máte zachovat klid, držet si správné nasměrování. Ale jak to udělat?! To je to, oč tu běží!

Od roku 1944 experti zkoumali metodu, kterou zveřejnili v roce 1966, známou jako Silvova metoda lepšího využívání mozku. Je to probádaná a již čtyřmi generacemi prověřená vědecká metoda, která umožňuje pracovat lidem lépe se svým mozkem, podvědomím, myšlením. Využívají ji vrcholoví sportovci, veřejně známé osobnosti, nejúspěšnější a nejbohatší lidé této planety.

Jak využíváte svých 15 cm mezi ušima vy?

Dnes se můžete odstranit 95% svých starostí díky unikátnímu vzdělávacímu programu. Klikněte ZDE a vstupte bezplatně do programu Vítězná mysl.

[button mode=”heart” href=”http://bit.ly/AntiStres”]Ano, chci lépe využívat svůj mozek[/button]

banner-728x90-leaderboard

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.