(Služby) Pomohu vám s...

Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, v obchodních partnerstvích a osobních vztazích.

- Olga Strnadová -

... a co mohu udělat pro vás?

Osobní konzultace
On-line kurzy
Živé kurzy
Knihy (eBooky)
Časopisy (tiskoviny)

1.

Osobní konzultace s Olgou

Témata osobních konzultací s Olgou

2.

On-line vzdělávací kurzy

Klub Školy seznamování - vzdělávání on-line

Jak navazovat kontakty, budovat trvalé obchodní i soukromé vztahy? Jednoduchý postup ověřený praxí, který Vám přinese viditelné výsledky již v prvních 90 dnech.

12+1 vzdělávacích modulů. Moduly obsahují pracovní sešity, video lekce a webináře.

Více: klubskolyseznamovani.cz/.../

On-line kurzy, do nichž můžete vstoupit ZDARMA:

Pozor, nejde o seznamku... Tyto kurzy vám dají mnohem víc!

Jednoduchý způsob jak mluvit s kýmkoliv o čemkoliv snadno a bez stresu.

5 kroků k novým přátelstvím a vztahům, které zlepší a obohatí Váš život Nezáleží na tom, z jakého důvodu se chcete naučit seznamovat nebo lépe komunikovat. Naučíte se, jak s kýmkoliv navázat rozhovor, oživit a rozproudit skomírající konverzaci, elegantně přecházet k novým tématům. Na společenských událostech se budete cítit skvěle a získáte si oblibu a respekt vašeho okolí.

Jak začít s kýmkoliv kdekoliv rozhovor a najít potenciální klienty, partnery?

Principy, na kterých jsem založila Školu seznamování, jsou pro každého. Zvládnete rychle a s lehkostí navazovat obchodní přátelství, zdvořile odejít a zanechat po sobě pozitivní stopu v myslích a především srdcích lidí, se kterými jste se setkali. Jednoduše se naučíte oslovit kohokoliv a kdekoliv. Stanete se přitažlivým a žádaným společníkem. Získat opravdový vliv a schopnost budovat zdravé vztahy.

3.

Živé kurzy a semináře

  • Některé živé kurzy a semináře probíhají v rámci vybraných vzdělávacích programů. Bývám hostem na různých vzdělávacích či společenských akcích. Pokud si myslíte, že bych na té vaší akci neměla chybět, kontaktujte mne.

Celodenní interaktivní seminář, na kterém se naučíte zajímavě a dobře mluvit před lidmi. Dozvíte se, jak správně připravit a vést vaší prezentaci. Řekneme si, co dělá školení zajímavým a úspěšným, a jak ovládnout atmosféru na kurzu. Díky čemu vás lidé budou chtít poslouchat a budou vás doporučovat dál. Dostanete užitečný a hodnotný dárek, který vám bude sloužit při každé vaší další přednášce – sborník interaktivních technik pro dospělé publikum „Prezentace hrou“.

Podrobnosti ke kurzu zde: www.prezentujtejakoamos.cz

Pokud prezentujete před dospělým publikem, rozhodně by vám neměla ve výbavě chybět tato kniha: Sborník 50 interaktivních technik PREZENTACE HROU

4.

eBooky

Další informace o knihách a kde je sehnat   >

5.

Časopisy

Pravidelně přispívám do několika časopisů. Píšu články na weby i svůj vlastní blog. Obsahově rozvíjím facebookové skupiny.

... a toto je můj příběh   >

Kdo je Olga Strnadová ?!

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2003 působí jako lektorka v oblasti mezilidských vztahů, komunikace, osobního rozvoje, prezentačních a obchodních dovedností, time managementu a leadershipu. Než se stala expertkou na komunikaci a mezilidské vztahy, sama zažila více než 1700 odmítnutí!

Dnes je autorkou 19 vzdělávacích programů, 6 eknih, včetně nejstahovanějšího ebooku v Česku a na Slovensku (přes 68.000 stažení během prvních 2 let). Má odpřednášených 290 živých školení, seminářů, wokrshopů a kurzů a 530 online přednášek a interaktivních webinářů. Jejími kurzy prošlo přes 13.000 lidí. Olga je milující manželkou a šťastnou maminkou dvou synů a holčičky.

Poznámka: statistické údaje musely být zaktualizované koncem r. 2016, neboť počty účastníků, vzdělávacích programů i knih se neustále zvyšují. Olga je po všech stránkách 🙂 plodnou autorkou a lektorkou i maminkou...

Proč je seznamování se a budování sféry vlivu důležité pro šťastný a úspěšný život každého člověka?

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články