Rubriky (archiv): Inspirace

Láska v čokoládovém srdíčku

Láska v čokoládovém srdíčku

Čokoláda zvyšuje v mozku hladinu serotoninu a dopaminu. Díky nim se v nás uvolňují pocity radosti a štěstí. Dále je uvolňován fenylethylamin, který se nazývá se také jako „droga zamilovaných“. Jenže čokoláda nám lásku v životě nenahradí. Proto krom tipů na báječné valentýnské dárky bychom o svátku sv. Valentýna měli vědět ještě něco víc. Podívejte se na video… Číst dál

Je možné zachránit rozpadající se vztah?

Je možné zachránit rozpadající se vztah?

Každý prožil v lásce zklamání. Každý vztah si prošel krizí. Tento film vypráví skutečný příběh o tom, že lásku můžeme znovu probrat k životu. Můžeme být milováni, můžeme prožívat všechny dary, které s sebou láska přináší. Jak na to? Nechte se inspirovat filmem „V jednom ohni“. Číst dál

Štěstí ukryté pod sukní

Štěstí ukryté pod sukní

Ráda byste se cítila volná, plná energie, optimismu? Múza? Femme fatale? Můžete s tím začít hned teď! Jednoduše, jasně, viditelně, hmatatelně a zvládne to každá!

Už je to půl roku, co jsem si na sebe nevzala kalhoty.

Ano, je to důležité! Protože život v sukni je jiný než v úzkých džínách.

Mám dvě malé děti, žiji dost aktivně a kalhoty respektive džíny byly pro mě každodenní oblečení. Na pískoviště, do obchodu, do školky, na doma, na chatu, i na návštěvu. Nebudu přehánět, když řeknu, že jsem všeho všudy střídala dvoje džínové kalhoty. Ve skříni mi visely další různé kalhoty – látkové, manšestrové i džínové. Ale já se vždy uchýlila ke dvěma nejpohodlnějším, nejrychlejším a nejneutrálnějším variantám. Byl to zvyk.

Sukně a šaty pro mě byly oblečením pro zvláštní příležitosti – večeře s manželem, společenská setkání, přednášky a výjimečně i kávičky s kamarádkami. Logicky k mým nejběžnějším botám patřily tenisky nebo balerínky. Přitom odjakživa mám ráda boty na podpatku, ale s mým kalhotovým životním stylem, to ovšem nebylo v souladu.

Pak jsem jednou narazila v obchodě na překrásnou dlouhou sukni, která byla prvotním impulsem k velkým změnám.

Chci se s vámi podělit, co šest měsíců jenom v sukních přineslo mému životu.

Mému muži se ženské oblékání velmi líbí. Dlouhé a široké sukně jsou mnohem lepší afrodisiakum než upnuté kalhoty, které sice ukáží štíhlé nohy a kulatý zadeček, ale sukně si s mužskou fantazií pohrají mnohem lépe.

Sukně vás jaksi přiměje nedělat mužské práce. Umývat okna auta na benzínce v půvabné sukni je nejen nepohodlné a nepraktické, protože leštíte sukní karoserii a ani to nevypadá dobře. Sukně má ovšem další kouzlo a to, že v mužích mnohem snáze a rychleji probudí gentlemana, který okénka od auta umyje za vás.

sukne vysivanaDíky šatům a botám s podpatky se změní i držení těla a chůze. V teniskách a svetru jsem chodila velmi rychle, někdy jsem měla pocit, že snad závodím s celým světem, jak byla moje chůze divoká a zbrklá. Kalhoty spouštějí u řady žen chlapské chování. Obzvlášť je to patrné na řeči těla – například sedět s nohama od sebe a lokty se opírat o kolena, sedět s jednou nohou opřenou kotníkem o koleno druhé nohy, postávat s jednou nohou opřenou o zábradlí apod. Navíc z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že boty s podpatky (ne deseticentimetrovými) přímo nutí člověka, aby měl krásnější držení těla. To znamená, že se pak ženy nehrbí, nevystrkují břicha a zadky, ale stojí lépe. V krásné sukni se mi chce přímo tančit, chodím lehčeji, zpomalila jsem a víc si toho mohu cestou vychutnat.

Děti jsou z dlouhých sukní nadšené. Rády se sukní chytají a schovávají se pod ně. Díky velkým sukním mě velmi rychle najdou v každém davu – je to výrazný, neobyčejný prvek v úrovni jejich očí.

Starší syn mi sám řekl, že se mu maminka líbí víc v sukni, protože je jako princezna. A mladší utvrdil mé rozhodnutí ve změně oblékání tím, že jednou, když jsem se pěkně oblékla a vzala si po dlouhé době širokou sukni, lodičky a sako, se na mě s úžasem a údivem podíval a řekl: „Jé! Máma vypadá jako holka!“ V podstatě tím vyjádřil, že vypadám žensky a že se mu to líbí.

Další příjemnou změnou je, že když si obléknu šaty, cítím přirozenou potřebu lépe si upravit vlasy i obličej. Díky ženskému oblékání jsem se rozhodla, že se nenechám se opět ostříhat na krátko a nechávám si narůst dlouhé vlasy. Což je další významný ženský atribut, o kterém by mohl být celý článek. Ženské oblékání vás inspiruje a provokuje k tomu se o sebe lépe starat!

Zamyslete se: „Kolik chlapů, chce mít doma „kluka“ v teplákách?“

Skoro při každé procházce městem, se se mnou zapovídá nějaká žena, která mi chce pochválit oblečení. Starší ženy vzpomínají na doby svého mládí, kdy nosily dlouhé sukně a mladší si uvědomují, jak je pro ženu nepěkné nosit roztrhané džínové kraťasy, byť je to výstřelek poslední módy.

Kdykoliv jsem potřebovala něco vyřešit na úřadech, v obchodech nebo na pracovních schůzkách všimla jsem si jedné VELMI podstatné věci. Muži jsou k ženě v šatech mnohem vstřícnější a méně odporují. Jakému muži se chce hádat se ženou v krásných šatech? Čím delší sukně, tím jsou mírnější, ochotnější, přístupnější a dokáží věci rychleji zařídit. Ženy z vás cítí ženskou sílu a energii a tím si bez jediného slova získáte větší respekt a převahu v komunikaci. Navíc sedí-li před vámi žena v kalhotách, pak vy máte v tu chvíli něco, co ona nemá. Ona tomu na vědomé úrovni pravděpodobně nerozumí a neumí popsat, proč se, hned jak jste vkročila do místnosti, začala cítit jinak. Možná si jen myslí, že vám to víc sluší, přitom to v ní neprobudí závist nebo nevraživost, ale naopak – ženy jsou vstřícnější a mají pocit, že by se o vás mohly něčemu přiučit. Tudíž už nenarazíte na nepříjemnou paní za přepážkou. Sukně má v tuto chvíli ve sféře podvědomí další mocnou zbraň – na úrovni, kterou si lidé okolo vás neuvědomují, jim evokujete vzpomínky na maminku, na babičku, tudíž na dětství a oni se s vámi cítí dobře, i když nechápou proč.

Olga S VyšehradSukně a krásné šaty vám nejen zvednou sebevědomí, ale hlavně náladu. Cítíte se fajn, je jednodušší se usmívat, být pozitivní. Cítíte se žensky, jste tedy správně naladěná, uvolněná, přirozenější. Zvolníte. Nepotřebujete si hrát na dokonalou a výkonnou. Zjemníte! Vaše gesta, pohledy, úsměvy budou měkčí, ladnější a přitažlivější. Váš tón hlasu a i mluvený projev bude vřelejší.

Třeba objevíte nebo se vrátíte k věcem, které máte ráda. Já začala vyšívat a pomalu se vracím i k malování obrazů. Najednou se na to najde i čas! Každá žena, i když je pohlcena rodinou nebo kariérou nebo obojím, se potřebuje realizovat v typicky ženských činnostech, a tím nemám na mysli žehlení a luxování. I když i to – pokud se zklidníte po ženské stránce, nebudete vnímat jako nepříjemnou povinnost.

Spolu s šaty k vám přijdou i doplňky, které dostanete nejen od manžela, ale i od kamarádek jako dárek – jen tak! A když si obléknete šaty, už si nehodíte batoh na záda, ale vezmete si kabelku, možná i klobouk nebo šátek.

Sukně a šaty vám dávají mnoho možností, jak podtrhnou vaši krásu! V kalhotách je vidět každý centimetr, který vám někde chybí nebo přebývá. V pohodlné sukni se budete cítit lépe u budete celkově uvolněnější!

Muži vám budou častěji a ochotněji uvolňovat místo v tramvaji, podrží vám dveře, pustí vás před sebe.

Volné šaty a sukně jsou pohodlnější! Džíny prostě tlačí. Navíc s menstruačním cyklem se ženám často stává, že se v určité fázi cyklu více zaoblí a kalhoty, které jsou jim jindy akorát, dopínají hůře. V sukni vám bude dobře, i když třeba po Vánocích přiberete dvě kila.

Toto je jen část vnějších změn, kterou mi do života přineslo odložení kalhot. Samozřejmě jak jsem už trochu naznačila, dochází i ke změnám vnitřním, tedy lepšímu pocitu sama ze sebe a na to navazujícím mezilidským vztahům. „Je snazší být dobrá a laskavá, když máte na sobě pěkné šaty.“ 🙂

Vidím, jak se lidem na ulici líbím – mužům, ženám i dětem.

Sukně je atributem ženskosti a ta má obrovskou moc! I v rozjívených puberťácích nebo v opilcích probudí dlouhá široká sukně úctu a slušné chování!!!

Rozhlédněte se kolem sebe! Kolik žen nosí šaty? Kolik jich znáte, že mají jako součást svého přirozeného každodenního šatníku sukně? A tím nemyslím přiléhavé mini.

Milé ženy, noste dlouhé ženské sukně! Budete jako rebelky moderní doby! Polonahá těla na ulici, skoro vyholené hlavy a vulgární slovník z úst mladých žen, totiž už dnes nikoho nepřekvapí. Bohužel.

Muži, kupte svým ženám šaty! Dejte jim je jen tak jako dárek nebo třeba k výročí. Co myslíte: „Kolik mužů tohle udělá za svůj život?“ Nebo až půjdete se svoji ženou ulicí, zastavte se u výlohy s šaty, které se vám budou líbit a řekněte jí: „Tyhle by ti moc slušely. Pojď si je vyzkoušet.“ A kupte je nebo jiné, které si vybere. Možná budete více než překvapeni, co to s ní udělá.

A teď se ještě znovu obracím na ženy: „Říkáte-li si nyní, že toho vašeho by tohle nikdy nenapadlo. Pak si znovu přečtěte tento článek a začněte nosit šaty!“

Váš zevnějšek i vaše nitro se vzájemně ovlivňují. Proto vám přeji hodně radosti, sil i krásy na vaší cestě ženskosti!

Jak používáte svůj šestý smysl vy?

Jak používáte svůj šestý smysl vy?

Už jste při rozhodvání cítili takový ten zvláštní pocit (příjemný nebo nepříjemný)? Jako by vám něco uvnitř říkalo ANO nebo NE. Poslechli jste ten hlas?

Často neumíme takové rozhodnutí nijak zdůvodnit. Možná právě proto tak často neposlechneme a nakonec říkáme něco ve smyslu: „Já jsem cítil, že to nebude ono! Měl jsem poslechnout“

man-96587_640Už jste zažili co se stane, když poslechnete ten zvláštní pocit? Když vás ten zvláštní pocit přivede na správné místo ve správný čas? Nebo vás naopak zastaví a zachrání vám tak život?

Každý z nás to prožívá. Někteří tomu říkají předtucha jiní šestý smysl. Obecně se dá říci, že již dávno jsme přestali naslouchat své intuici. Od malička se učíme spoléhat na 5 vysvětlitelných smyslů. Intuice se pro nás stala něčím tajemným. Možná proto statistiky říkají, že většinou uděláme jen 1 správné rozhodnutí z 5.

Jaké by to bylo, kdybychom se mohli vždy rozhodnout správně? I 4 správná rozhodnutí z 5, by výrazně změnilá náš život. Právě teď můžete poznat svojí intuici.

Díky TRÉNINKU INTUICE můžete objevit odpovědi na na své životně důležité otázky. Naučíte se naslouchat svému „šestému smyslu“. Častěji budete na správném místě ve správný čas. Lépe a snadněji se budete rozhodovat v každé situaci. … PODROBNÉ INFORMACE NAJDETE ZDE

Co jsou pro vás životně důležité otázky? To nevím! Vím jen, že každý z nás má ve svém životě otázky, na které hledá odpovědi. Né vždy si je uvědomujeme. Na co hledáte právě teď odpovědi? Jaká informace by změnila váš život?

15 centimetrů ke štěstí stačí

15 centimetrů ke štěstí stačí

Můžete být úspěšnější…

  • když o sobě pochybujete?
  • když se necháte ovládat minulostí?
  • když máte na někoho vztek?
  • když se podíváte okolo sebe a vidíte, že vaše peníze, vztahy nebo zdraví stojí za… ?

Jaký je rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem? Záleží na tom, jak umíme využít těch 15 centimetrů, které máme mezi ušima.

Jaké by to bylo, kdybyste uměli svou mysl lépe nasměrovat, ve stresu se hodit do pohody a začít přemýšlet jasněji? Jaké by to bylo umět vždy najít to nejlepší řešení?
Vy víte, co máte dělat. Víte, že máte zachovat klid, držet si správné nasměrování. Ale jak to udělat?! To je to, oč tu běží!

Od roku 1944 experti zkoumali metodu, kterou zveřejnili v roce 1966, známou jako Silvova metoda lepšího využívání mozku. Je to probádaná a již čtyřmi generacemi prověřená vědecká metoda, která umožňuje pracovat lidem lépe se svým mozkem, podvědomím, myšlením. Využívají ji vrcholoví sportovci, veřejně známé osobnosti, nejúspěšnější a nejbohatší lidé této planety.

Jak využíváte svých 15 cm mezi ušima vy?

Dnes se můžete odstranit 95% svých starostí díky unikátnímu vzdělávacímu programu. Klikněte ZDE a vstupte bezplatně do programu Vítězná mysl.

[button mode=“heart“ href=“http://bit.ly/AntiStres“]Ano, chci lépe využívat svůj mozek[/button]

banner-728x90-leaderboard

Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?

Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?

Určitě už jste v životě četli, zkusili a praktikovali mnoho méně či více užitečných rad o tom, jak zlepšit svůj život, vydělat více peněz, zlepšit svoje vztahy, zdraví, návyky. Prosím, odpovězte si nyní upřímně: „Odpovídá vaše současná situace vašim očekáváním a slibům, které jste od lidí dostali? Jste tím, kým jste si přáli být? Žijete život, který jste si vysnili?“
Pokud je vaše odpověď ano, pak čtěte dál, protože můžete být užiteční. Odpovídá-li vaše srdce i mysl „ne“, pak čtěte velmi pozorně!
Proč jste neuspěli? Proč všechno nejde tak hladce, jako jsme to viděli například ve filmu Tajemství? Protože stále narážíte na největší překážku na cestě za úspěchem, na největšího nepřítele, který vás blokuje v prosperitě a tím jste vy sami respektive je tím vaše podvědomí. V podvědomí je VŠECHNO, co jsme kdy zažili, slyšeli, viděli, cítili, na co jsme sahali. Jsou tam všechny naše zkušenosti, zážitky, vše co jsme kdy věděli, co jsme se kdy naučili, jen se k těm informacím neumíme dostat. Potenciál našeho mozku dokážeme využívat jen z velmi malé části.
Myslíme si, že zapomínáme. Ve skutečnoti ty informace se z mozku nevypaří, jsou tam, jen jsme k nim takzvaně ztratili cestu. Neumíme je najít. (Znáte ten pocit, kdy si nemůžete vybavit nějaké anglické slovíčko. Vy víte, že ho víte, ale přitom ho nevíte? )
To je důvod proč, když si osvojujeme nové vědomosti, návyky, vzorce myšlení, chování, často nejsme efektivní. Naše staré návyky nás přemáhají a my svádíme obrovské vnitřní souboje. Bojujeme sami se svojí myslí a už jenom tím vzniká nesoulad, který nás nedovede k úspěchu. Je vědecky prokázáno, že při střetu našeho vědomí a podvědomí, vyhraje vždy podvědomí.

Všechny kurzy, kterými jste prošli, ať byly sebelepší a nabízely skutečnou hodnotu a kvalitu, jste absolvovali v bdělém stavu takzvané hladině beta. Jenže naše podvědomí, náš „autopilot“ se programuje v nižší hladině mozku a tou je takzvaná „alfa“. Jen když se dostaneme na hlubinu našeho podvědomí, můžeme měnit, přeprogramovávat, uzdravovat a efektivně vytvářet nové podvědomé programy.
Existuje vědecká již přes 70 let prověřená metoda, při které pracujete se svým mozkem v hladině alfa. Můžete se naučit a praktikovat jednoduché relaxační techniky, kde vy sami se dokážete „podívat“ do svého podvědomí a sami měníte to, co potřebujete (ať to jsou vaše bloky ohledně vztahů, sebevědomí, financí, zdraví atd.).

Video Jako je zdravé a žádoucí starat se o své tělo, správně jíst a udržovat se v kondici pravidelným cvičením, tak stejně žádoucí je trénovat a pracovat se svým mozkem, očišťovat ho a procvičovat. A tím nemyslím luštění sudoku, ale skutečné propracované mentální cvičení, které vám pomůže zlepšit i vaše učení, zapamatování si nových věcí (například, když se učíte cizí jazyk), tak také vaše zdraví, zefektivnit komunikaci a tím zlepšit vztahy, odblokovat předsudky k penězům (jejich získávání, vlastnění a zacházení s nimi) a mnoho a mnoho dalšího.ebookkestazeni
A už jste do sebe investovali hodně nebo stojíte před prvním rozhodnutím začít s osobním rozvojem, rozhodně se podívejte na video ZDE

Zde získáte bezplatně ebook, ve kterém se dozvíte jak se zabavit stresu a přístup od online mini video kurzu, kde získáte dva nástroje pro úspěch v životě, jak uskutečňovat svá přání, zbavit se stresu a řídit vlastní život.

Vstupte do vašeho světa podvědomí

Vstupte do vašeho světa podvědomí

Pracujete na sobě, vzděláváte se, motivujete se, chodíte na kurzy, čtete moudré knihy, posloucháte pravidelně audia od úspěšných. Víte přesně, co máte dělat, ale nevidíte výsledky, které byste chtěli?

Co je špatně? Proč vám to nefunguje? Většina lidí ví, co má dělat, ale neví JAK a nebo mají v sobě nějaké zábrany, které jim to takzvaně nedovolí.

Co s tím? Potřebujeme se dostat do našeho podvědomí, vstoupit do něj a pracovat přímo ve sféře našich automatických programů, starých vzorců, přesvědčení, zbavit se obav, obviňování… Naučit se relaxovat a přeprogramovat náš „software“.

Tentopodvědomí program je pro každého, kdo chce zlepšit svoje zdraví, dostat se z dluhů a zažívat finanční svobodu, kdo potřebuje, mít vztahy, po kterých touží, být uvolněný a mít víc energie, pracovat lépe se svým časem, zbavit se stresu, odpočívat, být efektivnější – obsáhne opravdu všechny klíčové oblasti vašeho života a navíc vás přesně a konkrétně naučí, jak bezpečně nastavit svoje podvědomí pro lásku, růst, úspěch, zdraví, peníze…

Tento program pro vás připravil Dragan Vujovič – lektor osobního rozvoje, ředitel Silva Method International pro východní a střední Evropu. Za 27 let praxe v oblasti mentálního tréninku vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval více než 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45 000 lidí v mentálním tréninku a technikách pro větší využití mozku. Mezi jeho klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Věřím, že víte, co chcete ve svém životě dosáhnout. A pravděpodobně jste už slyšeli nebo četli nejrůznější návody na úspěch. Víte, co máte dělat, tak teď se naučte JAK. Proto vám chci doporučit jedinečný program, který vám skutečnou praktickou cestu ke změně ukáže.

Také můžete objevit: