Osobní konzultace s Olgou

Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, v obchodních partnerstvích a osobních vztazích.

- Olga Strnadová -

6. téma

Vyrob si vlastní diář
a získej čas na to, co chceš.
Osobní konzultace s Olgou Strnadovou

 • Nefungují nebo nevyhovují vám diáře, které se dají standardně koupit? Chcete získat čas a stihnout všechno to, co si plánujete?

Milujete papír? Diáře, knihy, plakáty, fotografie, dopisy...

Věříte, že papír nikdy neztratí svoje kouzlo?

Pokud ano, pak si přijďte vyrobit svůj vlastní diář, který stejně jako váš telefon, může mít spoustu "aplikací". Zjednoduší vám život a zažijete s ním mnoho zábavy. Diář nemusí být jen plný pracovních a osobních úkolů, ale také zdrojem cenných vzpomínek a poslouží vám i pro chvíle relaxace. Současně neztratíte z dohledu vaše vize a plány!

Nechci vás učit výrobu knih. Nebudu vás učit vazbu. Ikdyž některé fígle se dozvíte také. Naučím vás principy. Když budete znát principy fungování diáře a principy fungování vás s diářem, pochopíte možnosti využití jednotlivých "aplikací" a přizpůsobení si pro vlastní život, situace, práci, rodinu, volný čas a jiné etapy a části života i jednotlivých dní, diář se pro vás stane nedocenitelným pomocníkem a nástrojem. Získáte čas. Čas, jako nezaplatitelnou komoditu života každého z nás.

Na kurzu se dozvíte a naučíte:

 • pochopíte principy fungování s diářem a diáře
 • diář není přežitek, ale nutnost pro dosahování cílů
 • jak nebýt otrokem diáře, ale jak z diáře udělat nepostradatelného pomocníka
 • jak neztrácet čas, ale plánovat efektivně
 • proč pocity a emoce jsou spouštěčem i stopkou v plánech
 • jak si udržet skvělý pocit
 • diář vám umožní milovat sám sebe
 • dozvíte se vychytávky pro různé životní situace i pracovní povinnosti
 • vyrobíte si svůj vlastní diář, který si budete schopni přizpůsobit jakékoliv situaci, aby pro vás byl neustálým přínosem
Chci konzultaci a svůj vlastní dokonale přizpůsobený diář pro život.

Váš nový start nemusí začínat prvního ledna.

Vyrobte si vlastní diář.
Třeba jako dárek pro sebe k narozeninám nebo jiné události.

Stránky nemusí mít jednotný předtištěný formát, přizpůsobte si je tak, jak potřebujete. Jedete na dovolenou? Pak váš týden bude vypadat úplně jinak. Lepte si do něj fotky a proměňte pár stránek v cestovatelský deník. Využijte svoje nápady a kreativitu a vyzdobte si ho podle svého, aby vyjadřoval vaší osobnost. Chcete lépe sledovat cestu za svými cíli, pak poznejte plánovací nástroje, které budete mít v diáři stále na očích. Uvidíte jasně svoji progresi! Studujete, pracujete, podnikáte, staráte se doma o děti, nebo všechno dohromady?

 • Uzpůsobte si diář podle vašeho života tak, aby vám fungoval! Na kurzu se společně podíváme na to, jak si svůj diář poskládat, dotvořit a dozdobit.

Navíc vámi tvořený diář má tu výhodu, že když v průběhu roku dojde k nějakým životním změnám a budete potřebovat ho koncipovat jinak, stačí jen otočit list a začít ho používat novým způsobem.

- Olga Strnadová -
Chci konzultovat a vyrobit si vlastní diář

Chcete-li vědět jak na to a z kurzu si odnést krásný vámi vyrobený diář, nápady a informace, pak se na vás těším!

Na kurz si s sebou přineste diář, který používáte nyní (pokud ho máte). Dále blok, diář nebo zápisník, který byste rádi přetvořili na svůj nový diář. Je lepší, když si přinesete vlastní, aby vám vyhovoval svými rozměry, kvalitou a stylem. Nezapomeňte přinést také vaše oblíbené fotografie rodiny, přátel, z cest, vašich snů a podobně. Ostatní materiály obdržíte na kurzu.

Chci osobní konzultace s Olgou

Kdo je Olga Strnadová ?!

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2003 působí jako lektorka v oblasti mezilidských vztahů, komunikace, osobního rozvoje, prezentačních a obchodních dovedností, time managementu a leadershipu. Než se stala expertkou na komunikaci a mezilidské vztahy, sama zažila více než 1700 odmítnutí!

Dnes je autorkou 19 vzdělávacích programů, 6 eknih, včetně nejstahovanějšího ebooku v Česku a na Slovensku (přes 68.000 stažení během prvních 2 let). Má odpřednášených 290 živých školení, seminářů, wokrshopů a kurzů a 530 online přednášek a interaktivních webinářů. Jejími kurzy prošlo přes 13.000 lidí. Olga je milující manželkou a šťastnou maminkou dvou synů a holčičky.

Poznámka: statistické údaje musely být zaktualizované koncem r. 2016, neboť počty účastníků, vzdělávacích programů i knih se neustále zvyšují. Olga je po všech stránkách 🙂 plodnou autorkou a lektorkou i maminkou...

Další témata osobních konzultací s Olgou

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články