Osobní konzultace s Olgou

Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, v obchodních partnerstvích a osobních vztazích.

- Olga Strnadová -

Jak osobní konzultace probíhají?

  • Kontaktujte mě (nejlépe emailem) a popište, co byste rádi prokonzultovali. Nezapomeňte připsat vaše telefonní číslo a můžete zkusit navrhnout 2 termíny.
  • Ozvu se vám telefonicky a domluvíme si podrobnosti a upřesníme termín a místo. Na každou konzultaci a dané téma se připravuji a to vyžaduje čas.
  • Dozvíte se, co potřebujete vědět.

Osobní konzultace poskytuji z těchto oblastí:


1. téma osobních konzultací

Mluv tak, aby ti rozuměli.
Piš tak, aby tě chtěli číst.

„Chci, aby mi viseli na rtech a hltali každé moje slovo. Chci psát texty, které si zapamatují a budou o nich vyprávět... ale nevím jak vplout do tématu a držet kurz.“

„Potřebuji, aby to mělo hlavu a patu. Aby slyšeli to důležité a moje myšlenka nezanikla v nepřeberném množství slov.“

Když budu dobře mluvit a psát, získám víc zákazníků, budu žádanější ve svém oboru a splním si tak svoje sny.“

Slova mají moc.
Chcete ji ovládnout?

Více informací k osobním konzultacím s Olgou na toto téma

Neztrácejte čas zbytečným hledáním slov. Větami, které nikdo neposlouchá. Ať čas s vámi lidem utíká jako vítr a vaše slova zasévají semínka do připravené a otevřené mysli.

- Olga Strnadová -

2. téma osobních konzultací

Život s ADHD

Nejde o typický kurz o výchově hyperaktivních dětí, ale především o pochopení několika výchovných milníků, o kterých se příliš nemluví. Kurz a konzultace jsou určené především rodičům.

Sama jsem si prošla podobným martyriem, než jsem pochopila a konečně našla způsob, jak svého svérázného syna lépe chápat, jak s ním komunikovat, abychom spolu vycházeli a on se dokázal začlenit a běžně fungovat mezi svými vrstevníky i dospělými. Od té doby se neuvěřitelně změnil. Udělal na sobě obrovský kus práce.

Jak sám v sobě zvládnout život s ADHD dítětem a vychovat z něj sebevědomou a zodpovědnou osobnost?

Více informací k osobním konzultacím s Olgou na toto téma

Nebudu vám říkat naučené věci, díky kterým mám státnici z pedagogiky a z psychologie, ale převážně praktické rady, které jsem objevila jako matka a manželka.

- Olga Strnadová -

Kdo je Olga Strnadová ?!

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2003 působí jako lektorka v oblasti mezilidských vztahů, komunikace, osobního rozvoje, prezentačních a obchodních dovedností, time managementu a leadershipu. Než se stala expertkou na komunikaci a mezilidské vztahy, sama zažila více než 1700 odmítnutí!

Dnes je autorkou 19 vzdělávacích programů, 6 eknih, včetně nejstahovanějšího ebooku v Česku a na Slovensku (přes 68.000 stažení během prvních 2 let). Má odpřednášených 290 živých školení, seminářů, wokrshopů a kurzů a 530 online přednášek a interaktivních webinářů. Jejími kurzy prošlo přes 13.000 lidí. Olga je milující manželkou a šťastnou maminkou dvou synů a holčičky.

Poznámka: statistické údaje musely být zaktualizované koncem r. 2016, neboť počty účastníků, vzdělávacích programů i knih se neustále zvyšují. Olga je po všech stránkách 🙂 plodnou autorkou a lektorkou i maminkou...

S čím ještě vám mohu pomoci?

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články