Kontakt na Olgu

Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, v obchodních partnerstvích a osobních vztazích.

- Olga Strnadová -

Dostávám velké množství zpráv a ráda bych se naplno věnovala všem a všem odpověděla beze spěchu a stresu. Může se proto stát, že moje reakční doba bude několik dní. Prosím o shovívavost a strpení. K dispozici jsem taktéž na sociálních sítích.

  • Pokud chcete osobní konzultaci, nezapomeňte připsat:
  • Popište téma a situaci, ke které chcete konzultaci.
  • Co konkrétně byste chtěli řešit, co vás trápí, s čím potřebujete pomoct.
  • Navrhněte 2 termíny (hned to obvykle prostě nejde) a místo setkání.

Kdo je Olga Strnadová ?!

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2003 působí jako lektorka v oblasti mezilidských vztahů, komunikace, osobního rozvoje, prezentačních a obchodních dovedností, time managementu a leadershipu. Než se stala expertkou na komunikaci a mezilidské vztahy, sama zažila více než 1700 odmítnutí!

Dnes je autorkou 19 vzdělávacích programů, 6 eknih, včetně nejstahovanějšího ebooku v Česku a na Slovensku (přes 68.000 stažení během prvních 2 let). Má odpřednášených 290 živých školení, seminářů, wokrshopů a kurzů a 530 online přednášek a interaktivních webinářů. Jejími kurzy prošlo přes 13.000 lidí. Olga je milující manželkou a šťastnou maminkou dvou synů a holčičky.

Poznámka: statistické údaje musely být zaktualizované koncem r. 2016, neboť počty účastníků, vzdělávacích programů i knih se neustále zvyšují. Olga je po všech stránkách 🙂 plodnou autorkou a lektorkou i maminkou...

S čím vám mohu pomoci?

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články