Elektronické knihy (eBooky)

Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, v obchodních partnerstvích a osobních vztazích.

- Olga Strnadová -

eBook Když chceš VÍC...

Tato eKniha vás praktickými kroky provede na cestě k novým kontaktům a vztahům. Zlepšete vztah se svým okolím a obchodními partnery. Zlepšete své komunikační dovednosti.

Další informace a knihu získáte:

eBook Vaše skutečné JÁ!

Tato eKniha, vám pomůže objevit to nejlepší a nejvznešenější ve vás samých. Pomůže najít potenciál měnit věci, ovlivňovat a propojovat tak, jak chcete a potřebujete! Tato kniha vám otevře oči. Navážete lepší vztah se sebou, proto se zlepší i vztahy okolo vás.

Další informace a knihu získáte:

eBook Sborník 50 interaktivních technik PREZENTACE HROU

Veledůležitá pomůcka každého prezentéra a jeho dospělé publikum!

Obsahuje interaktivní techniky, které ozvláštní každou vaší prezentaci. Jsou vhodné jak pro práci jeden na jednoho, tak i pro velké sály se 100 a více posluchači.

Vy jste pánem vašeho obchodu, vy vedete prezentaci, schůzku nebo jednání. Nechte vaše posluchače zažít něco vyjímečného. Snadněji je vtáhnete do tématu. Posílíte jejich sebedůvěru, navodíte přátelštější atmosféru. Zlepšíte vzájenou komunikace, spolupráci a navážete důvěrnější spojení mezi vámi a účastníky. Pomůžete posluchačům se lépe uvolnit a naladit na vaše téma.

Možná vaši posluchači zapomenou některé věci, které jste jim říkali. Ale rozhodně nezapomenou na pocity a emoce, které na vaší prezentaci prožili!

Další informace a knihu získáte:

eBook Sponzorovací proces od A do Z

Tato kniha vám přinese vše důležité, co potřebuje každý, kdo podniká v MLM.

Budete konkrétně vědět, o čem s lidmi mluvit, aby odhalil jejich spouštěče - tzn. co si přejí, co potřebují vyřešit a nakolik to myslí vážně. Rozpoznáte, komu si říct o kontakt, tedy zda má smysl ukázat někomu plán nebo zda to bude jen ztráta času. Zvládnete mluvit tak, aby mu lidé sami chtěli dát na sebe kontakt znát. Dozvíte se správnou odpověď na otázku: “A o co jde?”. Vaše zvací telefonáty budou úspěšné. Získáte lepší sebevědomí a správné vnitřní nastavení, abyste zvládli každou schůzku se správným postojem. Budete uzavírat obchody, zvládat všechny nástrahy a argumenty, se kterými se setkáte.

Další informace a knihu získáte:

free Video eBook Seznámit se je snadné, aneb Udělejte si z lidí přátele!

Tato eKniha vás praktickými kroky provede na cestě k novým kontaktům a vztahům. Zlepšete vztah se svým okolím...

Další informace a knihu získáte:
  • Rozšiřující a doplňující informace ke knize jsou ve stejnojmenném on-line video kurzu Seznámit se je snadné, v němž navíc získáte také další informace, návody, pracovní sešity a knihy "Afirmace" a "Techniky a triky oblíbených lidí"

Kdo je Olga Strnadová ?!

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2003 působí jako lektorka v oblasti mezilidských vztahů, komunikace, osobního rozvoje, prezentačních a obchodních dovedností, time managementu a leadershipu. Než se stala expertkou na komunikaci a mezilidské vztahy, sama zažila více než 1700 odmítnutí!

Dnes je autorkou 19 vzdělávacích programů, 6 eknih, včetně nejstahovanějšího ebooku v Česku a na Slovensku (přes 68.000 stažení během prvních 2 let). Má odpřednášených 290 živých školení, seminářů, wokrshopů a kurzů a 530 online přednášek a interaktivních webinářů. Jejími kurzy prošlo přes 13.000 lidí. Olga je milující manželkou a šťastnou maminkou dvou synů a holčičky.

Poznámka: statistické údaje musely být zaktualizované koncem r. 2016, neboť počty účastníků, vzdělávacích programů i knih se neustále zvyšují. Olga je po všech stránkách 🙂 plodnou autorkou a lektorkou i maminkou...

Proč je seznamování se a budování sféry vlivu důležité pro šťastný a úspěšný život každého člověka?

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články